قالب فلزی

شمع‌ گذاری و اسکافلد در ساخت و ساز

 

shameghozariskafold

اسکافلد یک سازه موقت به عنوان تکیه ‌گاه برای سازه اصلی و همچنین نیروی انسانی می باشد که به عنوان یک پلتفرم جهت انجام کارهای ساخت و ساز استفاده می‌شود. انواع اسکافلد برای انواع مختلف سازه‌ها و کارهای ساختمانی استفاده می‌شود. داربست از فولاد یا چوب تشکیل شده است. باید پایدار و قوی بوده تا تکیه ‌گاه مناسبی برای نیروی انسانی و دیگر مصالح ساخت موجود در محل باشد.
اسکافلد بندی مربوط به داربست های مثلثی شکل می باشد که در ساختار اصلی آن ها لوله های ۵ یا لوله داربستی موجود می باشد که به گونه ای به یکدیگر متصل می شوند که باکس های ۱۲۰ در ۱۲۰ را به وجود می آورند. اتصال این لوله ها به یکدیگر از طریق جوشکاری میسر می شود.

لوله هایی که در اسکافلد بندی مورد استفاده قرار می گیرند، باید لوله های بدون درز باشند. لوله های فولادی مانیسمان از بهترین انواع این لوله ها می باشند، لوله های فولادی مانیسمان مقاومت کششی و فیزیکی بسیار بالایی داشته و در برابر وزن های بالا دچار خمیدگی، ترک خوردگی و شکستگی نمی شوند. از آنجا که اسکافلد برای تامین امنیت کارگران طراحی و ساخته می شود، باید در ساختار آن حتما از این نوع لوله ها استفاده شود.

انواع داربست یا اسکافلد در اجرای اسکلت فلزی

تکی
دوبل
طره‌ای
معلق
خرپایی
فلزی
مصارف خاص (Customized)

پرشین قالب | قالب فلزی بتن ، جک سقفی و اسکافلد

پرشین صنعت | خرید و فروش انواع تجهیزات قالب فلزی بتن ، جک سقفی و اسکافلد

آدرس

بازار آهن شاد آباد بهاران 1 بلوک 18 پ 15

09122548719

info@PersianGhaleb.com

  02166146412

شنبه - پنج شنبه: 9:00 - 18:00