قالب فلزی

اسکافلد مثلثی چیست

skafoldmosalasi

از اسکافلد مثلثی برای پروژه هایی استفاده میشود که در ارتفاع بالا قرار دارند که پل ها یک نمونه از این پروژه ها میباشد. اسکافلد مثلثی از استحکام و مقاومت بالایی برخوردار است و به راحتی تغییر حالت نمیدهد. اسکافلد مثلثی از تجهیزات بسیار مقرون بصرفه نیز محسوب میشوند و برای تهیه آن نیازی نیست تا هزینه زیادی را پرداخت نمایید.
این نوع داربست از فریم های مثلثی شکل و با اضلاع ۱۲۰ سانتی متر و ارتفاع ۱۰۰ ، ۷۵ و ۵۰ سانتی تشکیل شده اند که به صورت نر و ماده به یکدیگر متصل می شوند. داربست مثلثی در کفراژبندی دال یا تیر و همچنین زیر سازی پلها بکار میروند.مونتاژ داربست مثلثی بسیار ساده بوده تا جاییکه دو کارگر به راحتی میتوانند در یک روز بیش از هزار عدد داربست مثلثی را چیدمان کنند.

اجزای اسکافلد مثلثی

صفحه کفی
میل مهار ( ضلعی و قطری )
پیچ تنظیم (سرجک )
پین داربست

کاربرد اسکافلد مثلثی در ساخت سازه های گوناگون باعث شده تا به راحتی بتوان به بالاترین قسمت ها برای قالب بندی و بتن ریزی دسترسی پیدا کرد. کاربرد اسکافلد مثلثی تنها برای قالب بندی در ارتفاع بالا نیست بلکه از آن در کفراژ بندی دال های بتنی نیز استفاده میشود. کاربرد اسکافلد مثلثی یک مزیت بسیار بزرگ را ایجاد نموده است که آن هم تحمل وزن بالای سازه میباشد.

پرشین قالب | قالب فلزی بتن ، جک سقفی و اسکافلد

پرشین صنعت | خرید و فروش انواع تجهیزات قالب فلزی بتن ، جک سقفی و اسکافلد

آدرس

بازار آهن شاد آباد بهاران 1 بلوک 18 پ 15

09125779055

info@PersianGhaleb.com

09122548719 - 09127067659

شنبه - پنج شنبه: 9:00 - 18:00